Palīdzēsim Elīzai piepildīt viņas sapni!

 

Labdarības biedrība “Pipars” un Latvijas Rokmūzikas Asociācija aicina sabiedrību palīdzēt mazajai Elīzai un kopīgiem spēkiem savākt nepieciešamos līdzekļus, kuri nepieciešami  procedūrām rehabilitācijas centrā “POGA”.

Kopā  Elīzas rehabilitācijai nepieciešami 8 595.00 €

 

Akcijas “Sadzirdi” iniciators Rojs Puķe (Pipars):  “Šis ir sarežģīts laiks visā pasaulē.  Kara šausmas, enerģētiskā  un ekonomiskā krīze.  Viegli nav nevienam. Taču uz lietām jāskatās reāli. Ja mēs spējam doties uz skolu, darbu un darīt lietas bez apkārtējo palīdzības, tad jau tā ir zināmā mērā veiksme! Jo ir bērni, kuru sapņi  nebūt nav par jaunām lellēm, spožām rotaļu mašīnām un konfektēm, bet gan spēt  pārvietoties un darīt ikdienišķas lietas bez apkārtējo  cilvēku palīdzības! Svarīgi ir sadzirdēt šos saucienus pēc palīdzības un šoreiz esam izvēlējušies palīdzēt Elīzai, kurai visa dzīve vēl priekšā un kurai mēs, sabiedrība varam palīdzēt.

Aicinu līdzcilvēkus sadzirdēt un  noziedot kaut vienu eiro! Ļoti bieži cilvēki maldīgi uzskata,  ka tas viens eiro jau neko nemainīs, taču manis organizētās kampaņas pierāda, ka rezultāts tiek sasniegts ja spējam apvienoties kopējam mērķim! Viens euro neietekmēs mūsu dzīves līmeni, bet kopā mēs varam piepildīt Elīzas un viņas vecāku sapni. Paldies, katram, kurš sadzird !”

 

 

Elīzai ir seši gadi. Viņa ir ļoti sabiedriska, draudzīga, mīļa un sirsnīga meitene.  Elīza ļoti mīl savu ģimeni - tēti, mammu, vecāko brāli un sunīti Odriju. 

Elīza ir arī ļoti mērķtiecīga un uzcītīga, īpaši kad jātrenējas nodarbībās, kuras viņa bieži apmeklē. Elīzai kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, kā dēļ viņai ir grūti pārvietoties un nepieciešamas palīgierīces kā arī regulāra rehabilitācija. Šī gada septembrī Elīzai Vācijā tika veikta operācija, pēc kuras nepieciešama intensīva rehabilitācija, lai sasniegtu jaunus mērķus.

Nākamgad Elīza uzsāks skolas gaitas, viņa ļoti gaida, kad varēs iepazīties ar jauniem draugiem un skolā iemācīties daudz ko jaunu. Brīvajā laikā Elīzai ļoti patīk likt puzles, veidot dažādus rokdarbus, zīmēt un spēlēties ar draugiem. Elīzai arī ļoti patīk peldēt.

 

 

PALDIES! Elīzas rehabilitācijai nepieciešamie līdzekļi savākti!

Ziedot