""Šajā dzīvē mēs nespējam paveikt lielus darbus. Taču mēs spējam paveikt mazus darbus ar lielu mīlestību...." Māte Terēze

 

LABDARĪBA BIEDRĪBA

"PIPARS"

Lieldraugs

Partneri

 

Ar labdarību sāku nodarboties trīspadsmit gadu vecumā un neuzskatu ka tas bija par agru. Daudzi jaunieši gaida kad paliks pilngadīgi un tikai tad plāno iesaistīties sabiedrībai nozīmīgos projektos. Es šim viedoklim nepiekrītu! Neatkarīgi cik mums ir gadu, mēs dzīvojam sabiedrībā, esam tieši vai netieši cits ar citu saistīti un atkarīgi viens no otra. Ikdienas saziņa, saskarsme skolā vai darbā, uz ielas vai veikalā, jo agrāk katrs sāks iesaistīties apkārtējos procesos un ņems dalību sociālajās aktivitātēs, jo lielāki ieguvēji būs visi. Es uzskatu, ka ja tev ir vēlme darboties, ja ir mērķi kurus gribi sasniegt, ej un dari! Nevajag sēdēt un gaidīt "īsto brīdi". Tas jau ir pienācis!

Lai izdodas!

Labdaribas biedriba "Pipars"

Labdarības biedrība "Pipars"

Juridiskā adrese Ropažu 136-19, Rīga, LV-1006

Reģ. Nr. 40008298559

Luminor Bank AS Latvijas filiale

Kods RIKOLV2X

Konts: LV24RIKO0001080135607

Paveiktais

Ar labdarību sāku nodarboties trīspadsmit gadu vecumā, kad mana youtube kanāla sekotāju skaits sasniedza 5000 atzīmi. Es iedomājos, ja katrs no maniem sekotājiem labdarībai ziedos kaut divus euro, mēs kopā iegūtu lielu summu, ar kuru varētu kādam palīdzēt. Tā radās ideja par palīdzību puisītim Markusam. Markusam bija nepieciešami līdzekļi rehabilitācijai. Izveidoju kampaņu "Pipars Pogai". Nākamā labdarības akcija bija "Ēd burgerus un ziedo" un "Labdarības burgeru ballīte". Kopā mums izdevās savākt nepieciešamos līdzekļus Markusa rehabilitācijai un nu Markuss jau skrien! Tā noslēdzās 2018.gads. 2019.gadā turpināju savas aktivitātes un 2019.gadā organizēju otro labdarības burgeru ballīti pie rehabilitācijas centra "Poga". Par savām aktivitātēm 2019. gada nogalē saņēmu Zelta ābeli un titulu "Latvijas lepnums".

2020. gadā turpināju aicināt manus sekotājus darīt labus darbus un palīdzēt nevalstisko organizācijān realizēt projektus, kas saistīti ar palīdzības sniegšanu bērniem ar īpašām vajadzībām. Gatavojoties trešajai labdarības burgeru ballītei, aicināju sabiedrību palīdzēt Miķelim  , Ralfiņam un Selīnai . Kopā trīs nedēļu laikā tika saziedoti vairāk kā 17 000 Euro!

Noorganizēju trešo burgeru ballīti pie rehabilitācijas centra "POGA".

2020. gada 1. septembrī sāka darbu mans vairāk kā divus gadus lolotais projekts "Laba soma". Vēlos teikt milzīgu paldies Rīgas brīvostai un personīgi Rīga brīvostas pārvaldniekam Ansim Zeltiņam, par sniegto finansiālo ieguldījumu šī projekta realizēšanā!

2020. gada izskaņā saņēmu Latvijas Republikas Tiesībsargs gada balvu un Latvijas Nacionālās bibliotēkas specbalvu.

Kāpēc atbalstiet labdarības biedrības "Pipars" aktivitātes?

Esmu izgājis dzīves skolu, ja tā var teikt, no pašiem pamatiem. Zinu kas ir sāpes, trūkums un bezcerības sajūta. Zinu kā ir, kad tev nav pie kā vērsties pēc palīdzības! Mēs nevaram palīdzēt visiem, bet mēs varam padarīt šo pasauli kaut nedaudz labāku, palīdzot atrisināt kāda problēmas un sāpi!

Edgars Brūvelis. AK AS Aktsiaselts Baltem Rīgas filiāles biznesa koordinators

Saziņa

Ja vēlies kļūt par sadarbības partneri, vai tev ir nepieciešama palīdzība, sazinies ar mums!