Labdarības biedrība "Pipars"

Mēs vēlamies pastāstīt ar ko nodarbojas mūsu biedrība, kas ir tās prioritātes un mērķi. Pēc maza informatīva cikla, zemāk apskatāmi projekti, kurus esam jau realizējuši un mūsu mērķi 2021.gadam. Jums ir iespēja atbalstīt mūsu biedrības darbību un kļūt par atbalstītāju un partneri.

Iepazīstot mūsu plānus un mērķus, Jūs varat kļūt par konkrētas aktivitātes atbalstītāju, vai sadarbojoties ilgtermiņā kļūt par mūsu biedrības Lieldraugu, noslēdzot ziedojuma līgumu. Lai ko Jūs izvēlētos, mēs esam patiesi pateicīgi un pagodināti, ka esat šeit un izskatiet sadarbības iespējas, lai kopā ar mums darītu pasauli labāku.

Labdarības biedrības "Pipars" idejas autors un lokomotīve ir Rojs Puķe, plašāk pazīstams ar savu segvārdu "Pipars". Rojam šobrīd ir piecpadsmit gadi.

Rojs Puķe

Ceļo ar prieku!

Labdarības akcija

Tuvojas vasara - ceļojumu laiks! Taču ne visiem ir iespēja izbraukt pie dabas.

Personas, kas izmanto ratiņkrēslus, ir ierobežoti ceļošanā. Ne katrā ģimenē ir pietiekami liels vai atbilstoši aprīkots auto, lai dotos izbraucienā, līdzi paņemot ratiņkrēslu. Mums ir iespēja palīdzēt šiem cilvēkiem, iesaistoties labdarības biedrības "Pipars" organizētajā labdarības akcijā "Ceļo ar prieku"!

Ar savu ziedojumu tu palīdzēsi iegādāties un aprīkot busiņu, atbilstoši visām drošības un normatīvo aktu prasībām, lai ar šo transporta līdzekli varētu pārvadāt personu ratiņkrēslā, kas dos iespēju šīm ģimenēm apceļot Latviju.

 

Kopā ir nepieciešami 10 000 Euro:

  • 5000 Euro transportalīdzekļa iegādei;
  • 5000 Euro transportalīdzekļa pārbūvei.

Šobrīd saziedoti 634,00 Euro.

Informācija par akcijas gaitu tiek atjaunināta 20:00

Atbalsti labdarības akciju

Ceļo ar prieku!

•••

Tu vari atbalstit akciju un noziedot jebkuru summu, sākot ar vienu euro. Paldies!

 

Ziedot

Paveiktais

Ar labdarību Rojs Puķe sāka nodarboties trīspadsmit gadu vecumā, kad viņa youtube kanāla sekotāju skaits sasniedza 5000 atzīmi. Rojs iedomājās, ja katrs no sekotājiem  ziedos kaut divus euro, kopā iegūtu lielu summu, ar kuru varētu kādam palīdzēt. Tā radās ideja par palīdzību puisītim Markusam. Markusam bija nepieciešami līdzekļi rehabilitācijai. Tika izveidota kampaņa "Pipars Pogai".

Nākamā labdarības akcija bija "Ēd burgerus un ziedo" un "Labdarības burgeru ballīte". Kopā izdevās savākt nepieciešamos līdzekļus Markusa rehabilitācijai un nu Markuss jau skrien!

Tā noslēdzās 2018.gads.

2019.gadā Rojs  turpināja savas aktivitātes un 2019.gadā organizēja jau otro labdarības burgeru ballīti pie rehabilitācijas centra "Poga". Par savām aktivitātēm 2019. gada nogalē Pipars saņēma Zelta ābeli un titulu "Latvijas lepnums".

2020. gadā turpināja aicināt savus sekotājus darīt labus darbus un palīdzēt nevalstiskajām organizācijām realizēt projektus, kas saistīti ar palīdzības sniegšanu bērniem ar īpašām vajadzībām.

Gatavojoties trešajai labdarības burgeru ballītei, Rojs aicināja sabiedrību palīdzēt Miķelim, Ralfiņam un Selīnai. Kopā trīs nedēļu laikā tika saziedoti vairāk kā 17 000 Euro!

 

Tika noorganizēta trešā burgeru ballīte pie rehabilitācijas centra "POGA". 

2020. gada 1. septembrī sāka darbu vairāk kā divus gadus lolotais projekts "Laba soma".

Vēlamies teikt milzīgu paldies Rīgas brīvostai un personīgi Rīga brīvostas pārvaldniekam Ansim Zeltiņam, par sniegto finansiālo ieguldījumu šī projekta realizēšanā!

2020. gada izskaņā Rojs saņēma Latvijas Republikas Tiesībsargs gada balvu un Latvijas Nacionālās bibliotēkas specbalvu.

2020. gada nogalē iznāca Roja pirmā recepšu grāmata "Piparēdiens".
Visu honorāru Rojs novirzīja labdarībai.

 

2020.gada decembrī prestižais biznesa žurnāls "Forbes" iekļāva Roju Puķi žurnāla sarakstā "30 līdz 30", kategorijā "Labdarība".

Labdarības biedrība "Pipars"

Juridiskā adrese Ropažu 136-19, Rīga, LV-1006

Reģ. Nr. 40008298559

Luminor Bank AS Latvijas filiale

Kods RIKOLV2X

Konts: LV24RIKO0001080135607

 

Saziņa

Ja esat pieņēmuši pareizu lēmumu un vēlaties atbalstīt labdarības biedrības "Pipars" projektus, lūdzu aizpildīt zemāk esošo kontaktformu vai sazināties ar mums caur e-pastu.

Kontakti:

info@labasoma.lv

+371 27709807