Stilīgākās horoskopa zīmes

Šoreiz pastāstīšu par stilīgākām horoskopa zīmēm, par attiecībām ar modi. Un atgādinu - arī horoskopi mēdz kļūdīties.

 

 

Vēzis

Vēži pievērš uzmanību modei, bet mode šai zīmei vairāk ir māksla. Sīs zīmes pārstāvji  radoši skatās uz savu garderobi, bet viņiem patīk kaut-kas vairāk par vienkārši trendiem. Ja kaut-kas patīk, Vēzis to nopirks nedomājot par modi un zīmolu.

 

 

 

Skorpions

Skorpions iemet tikai vienu aci modes tendencēs. Šī zīme izķer tikai to, kas viņaprāt ir interesanti un apvieno ar savu visai tradicionālo stilu. Skorpions mierīgi var uzvilkt klasisku kostīmu ar krāsainām zeķēm - stils ir detaļās.

 

 

 

 

Ūdensvīs

Viņam jāsaprot, vai viņš ir gatavs būt moderns, vai nē. Viņam bieži vien gribās būt topā, bet viņš ātri piekūst. Tāpēc nav brīnums, ka stilīgas drēbes Ūdensīvrs var jau rīt nomainīt pret vienkāršām trenūzenēm. Toties, Ūdensvīrs intuitīvi saprot modi, tāpēc ieteicams viņu ņemt līdz uz veikalu.

 

 

 

Dvīņi

Dvīņiem vispār nav problēmu ar modi. Pirmkārt, viņš vienmēr zin aktualitātes, otrkārt, Dvīņiem viss piestāv - lai cik tas nebūtu dīvaini, lai ko Dvīņi arī uzvilktu, viss izskatīties labi. Skatoties uz Dvīņiem vispār var vairs neiedziļināties tendencēs, jo Dvīņiem ir spējas paredzēt uz priekšu.

 

 

 

 

 

 

 

Lauva

Lauva grib būt stilīgs, jo vēlas, lai viņu apjūsmo  apkārtējie. Ja drēbes gabals ir stilīgs un dārgs, bet apkārtējie neizrādīja sajūsmu, viņš mierīgi to var izmest. Lauva caur drēbēm cenšas pievērst sev uzmanību un mode ir tikai palīgs.

 

 

 

Svari

Svari māk, īpaši netērējot naudu, nopirkt satriecošas drēbes. Viņi māk būt spilgti. Viņi zin par modi visu, bet tai pašā laikā mierīgi var to ignorēt - bet darīs to labāk par citiem. Svariem ir talants - viņi modē visvairāk vērtē mākslu.

 

 

 

 

 

 

Mežāzis

Šī zīme diezgan vienaldzīgi skatās uz trendiem, bet tas nenozīmē, ka viņiem ir problēmas ar gaumi. Tieši otrādi, viņu intuīcija ļauj neskriet pakaļ īslaicīgai modei. Viņi ģērbjas nemoderni, toties stilīgi un vienmēr labi izskatās, jo kopj sevi.

 

 

 

Jaunava

Galvenais, lai būtu ērti un pašam patiktos. Un vēl lai būtu smuki. Jaunava pieturās pie šiem principiem un mainīt neko negrasās. Komforts - ir galvenais pec kā vadās Jaunava izvēloties drēbes un visu pārējo. Kas šodien ir modē, šai zīmei galīgi nav svarīgi.

 

 

 

 

 

Zivis

Šī zīme izpaužās arī drēbēs, bet mode viņu galīgi neinteresē. Zivīm ir savs stils, kurš, starp citu, var nejauši sakrist ar trendiem. Bet var arī nesakrist, bet Zivīm ir vienalga. Galvenais - radoši izpausties. 

 

 

 

Auns

Auni ļoti cenšas sekot modei un aktualitātēm, bet kaut-kas nesanāk. Kā likums, Auns ir apkārts ar dažādām modernām lietām un izskatās nedaudz dīvaini. Daudziem Auniem tā arī nesanāk izprast stila pamatus,  tāpēc viņiem ir nepieciešams stilista padoms vai padziļināta jautājuma izpēte. Problēma ir tajā, ka viņi uzķer acīmredzamo, bet nemāk gaumīgi salikt visu kopā.

 

 

 

 

Strēlnieks

Tas ir Dvīņu brālis - tai ziņā, ka neaizdomājas, kā izskatīties stilīgi. Atšķirībā no Dvīņiem, Strēlniekiem vispār nav jāpiepūlas  - viss izskatās labi. Problēma ir tikai viena, Strēlnieks brīžiem pārspīlē, kad viņam apnīkst parastas lietas. Būt par Galjano ne visiem ir dots.

 

 

 

Vērsis

Patērētājs vienkāršais. Stils, aktualitātes, šopings - viņa stihija. Ja ir laiks un nauda. Vērsis tērē gan vienam, gan otram papildinot jau tā savu lielo garderoi. Vērsim patīk izskatīties stilīgi, patīk, kad viņu apjūsmo. Nu un kas tad vēl vajadzīgs?