Vecmāmiņa no Japānas - Instagrama zvaigzne

 

Japāņu pensionāre Kimiko Nišimoto iekaroja Instagramu ar savām bildēm. Sekotājiem patīk viņas trešs, kuru daudzi uzskata par jautru.

 

 

 

 

 

 

 

Nevajag domāt, ka veci cilvēki nav spējīgi tikt galā ar mūsdienu tehnoloģijām. Iespējams, kāds no viņiem vēl līdz šim laikam glabā TV pulti iepakojumā, bet dažas vecmāmiņas un arī vectētiņi ne tikai lieto mūsdienu gadžetus, bet arī atrod iespēju radoši izpausties. Tā, 89 gadus veca japāņu pensionāre ne tikai atklāja sevī fotogrāfu,  bet šobrīd arī izstāda savus darbus vienā no lielākajām mākslas galerijām Tokijā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kimiko jau izstādīja savus darbus fotogalerijā Epson Tokijas centrā - priekš 90-gadīgas omes tas ir liels sasniegums, jo ne katrs fotogrāfs ar to var palepoties.  Izstādes nosaukums "Asobokane", kas tulkojumā nozīmē "Paspēlēsimies".  Un tas ļoti spilgti atspoguļo Kimiko dzīves uztveri - viņai noteikti nav garlaicīgi un viņa gūst baudu no tā, ko dara.

 

 

 

 

 

 

 

 

Es tikai nevaru saprast vienu - kas te smieklīgs? Kas šajās bildēs ir tik jautrs?

Jā, es piekritīšu, ka tas nav banāli, bet lai to nosauktu par mākslu ...  Lai teiktu, ka tas ir forši un aprīnas vērts? Es ieteiktu visiem skatīties uz šo omi un mācīties, kā jādzīvo pensijas gados. Bet vai tas ir smieklīgi? Varbūt tas ir kā ar angļu humoru - ne visiem ir dots to saprast. Vai arī tāpēc, ka mēs dzīvojam dažādās pasules malās - mūs tomēr šķir vairāk kā 80 tūkst. km.

 

 

 

 

 

 

 


Nezinu, vai Kimiko Nišimoto (Kimiko Nishimoto) dzīves nogalē bija plānojusi kļūt par fotogrāfijas guru, bet tā nu tas sanāca - viņas aizraušanās piesaistīja daudzu cilvēku uzmanību. Sākās tas viss banāli - viņas dēls pasniedz fotokursus iesācējiem un viņa nolēma iziet šos kursus, lai būtu ko darīt pensijā. Tas noteikti ir labāk, nekā neko nedarīt!