Jauns trends internetā - skaņas

Internets - ir viena traka padarīšana! Katru dienu kaut-kas jauns parādās! Pēdējais trends - skatīties un klausīties, kā citi cilvēki ēd medu un griež bezē.

 

 

 

 

Piemēram, šī meitene no Honkongas pievērsa 18 mln. cilvēku uzmanību ar to, ka ēd šūnu medu.  Šajā video tu nedzirdēsi ne skaļu mūziku, ne skaļas sarunas - meitene čukst, lai nekaitīnātu cilvēkus.

 

 

Tas skan diezgan bezjēdzīgi, bet izrādās ir vesels virziens šāda veida video. Tos filmē priekš tam, lai nomierinātu skatītāju, ārstētu no bezmiega un stresa.  Izrādās, dabīgas skaņas spēj nomierināt un šādi video ir online-zāles!

 

 

 

 

Protams, šādus nomierinošus video skatās parasti pirms gulētiešanas. un tagad tādos video parādijās arī ēdiens.

 

 

 

Piemēram, šī mierīgā video-recepte - te pat nav mūzika, bet tikai iepakojuma čaukstošās skaņas, salauzti cepumi, dzird kā puto olas un kā forma švīkājās pa galdu.

 

 

 

Šī meitene ir mukbangers - tie ir cilvēki, kas vienkārši ēd kameras priekšā un ja tev nav kompānijas, ar ko paēst vakariņas, tad tu ieslēdz kādu no viņas video un tev ir sajūta, ka tev ir kāds vakariņu partneris. 

 

Agrāk viņa runāja, tagad vai nu klusē pavisam, vai nu čukst.

 

Es gan domāju, ka tas ir diezgan stulbi, bet nu cilvēki mēdz būt dažādi un gaumes dažādas un kādam tas, varbūt, pat palīdz nejusties vientuļi.

 

 

 

 

 

 

Ir atkal tādi, kas pat kadrā neparādās: vienkārši griež ēdienu un ieraksta video ar skaņu. Piemēram, šajā video tu neredzēsi neko citu, kā tikai bezē griešanas procesu. Viss!

 

Diezgan liels bulšits, bet šis video savāca vairāk kā 1 mln. skatījumu!