Labākā dāvana Ziemassvētkos - balansa dēlis "Pipars"

Labdarības burgeru ballītes, dabīga auduma somas, kuru dizainus veido bērni ar īpašām vajadzībām, akcija “Ēd un ziedo”, kas tikai netiek darīts, lai pievērstu sabiedrības uzmanību faktam, ka arī iegādājoties ikdienišķas preces un produktus mēs varam palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams visvairāk.

 

“Es vienmēr esmu teicis, ka viens nav karotājs, bet kopā mēs spējam paveikt lielas lietas un kopīgiem spēkiem mēs varam palīdzēt kādam piepildīt viņa sapņus”: Stāsta Blogeris Pipars (Rojs Puķe).

 

Ne katrs ēd picu, vai dzer kafiju un līdz ar to mums ir jāuzrunā cita auditorija un jādod šiem cilvēkiem saprast, ka arī viņiem ir iespēja palīdzēt kādam, iegādājoties sev interesējošu vai noderīgu lietu. Uz manu aicinājumu sadarboties atsaucās uzņēmums no Carnikavas, kuri ražo balansa dēļus un nu vietnē www.boardsyou.lv ir iegādājams īpašs dēlis – “Pipars”, skaistā sarkanā krāsā ar mirkļa birku #daramlabu! 10 euro no katra iegādātā dēļa tiks ziedoti kāda bērniņa rehabilitācijai.

 

Boards You balansa dēlis ir izgatavots ar rokām no augstas kvalitātes materiāliem. Balansa dēlis ir ideāls līdzeklis līdzsvara, koordinācijas un veiklības, kā arī koncentrēšanās spējas uzlabošanai un ir paredzēts jebkura vecuma cilvēkiem. Līdzsvars ir attīstāma un uzlabojama īpašība. Šo īpašību, īpaši svarīgi, ir attīstīt jau bērna vecumā. Viens no līdzsvara attīstīšanas veidiem ir vingrojumi uz dažādām līdzsvara virsmām. Balansa dēlis ir plaši izmantots gan bērnu un jauniešu vidū, gan profesionālu sportistu aprindās. Balansa dēlis ir izcils palīgs tiem, kuri nodarbojas ar sportu, sevišķi dēļu sporta veidiem, snovbordu, veikbordu, skeitbordu, sērfošanu, ūdens slēpošanu, hokeju, daiļslidošanu, vingrošanu, airdēļošanu (SUP), u.tml., taču lielu popularitāti tie sāk iegūt arī BMX braucēju, cīņas sportistu un citu, ar dēļiem nesaistītu, sporta veidu entuziastu vidū.

 

Balansa dēļa izmantošanu iespējams kombinēt ar dažādiem roku veiklības un koordinācijas vingrojumiem, līdz ar to, iespējams palielināt vingrojuma izpildes grūtības pakāpi, kad vienkārša balansa dēļa izmantošana jau ir apgūta un vairs nesagādā grūtības. Bērni (un, protams arī pieaugušie) šo balansa dēli var izmantot gan kā palīglīdzekli vecāku vai profesionālu rehabilitācijas speciālistu uzraudzībā, lai atgūtos no traumām vai saslimšanām, kā arī kā rotaļu kopā ar draugiem, vai vispārīgās attīstības veicināšanai.

 

Balansa dēli "Pipars" var iegādāties šeit.