Pankūku maisījumu tests

Pankūkām ir sena vēsture. Pirmo reizi pankūkas rakstos minētas Senajā Romā, taču es pieļauju, ka pankūku izcelsme ir vēl senāka. Tikko cilvēks iepazina graudus un atklāja uguns varu, domāju drīz pēc tam sākās pirmie eksperimenti ar mīklai līdzīgām substancēm un radās pirmās pankūkas. Pankūkas izcelsmes datus atstāšu vēsturnieku ziņā, bet es šoreiz vēlos salīdzināt divus pankūku maisījumus. Viens ir "Dobele" ražojums un otrs "Hercogs".

Dobele" maisījums veikalā maksā lētāk, nekā "Hercogs". "Dobele" pankūkas sanāca par 4 vairāk nekā "Hercogs" un tās bija krietni plānākas. Vizuāli arī skaistākas - visas vienādas, glītas un plānas. "Hercogs" mīklas maisījums sanāca pabiezs un līdz ar to arī pankūkas sanāca biezākas un nevarētu teikt, ka īpaši glītas. Turklāt, pirmās divas pankūkas tika manam sunim, jo nesanāca.

 


Uz "Dobele" maisījuma rakstīts, ka maisījums ir bez cukura. Nezinu, vai šis fakts ietekmē, bet man likās, ka "Hercogs" bija saldākas, kaut gan tur sastāvā arī nav minēts cukurs.Abiem maisījumiem norādīts pilnīgi identisks sastāvs, atšķiras tikai kaloriju daudzums (un attiecīgi arī cukurs)  - "Dobele" par 9 kcal vairāk. 

 

Es izvēlos "Dobele" pankūku maisījumu, jo sanāca vairāk, plānākas, skaistākas un, kā jau minēju, lētākas!