Kuras horoskopa zīmes ir labākie pavāri?

Dažām zīmēm ir īpašs - dabas dots - talants kļūt par pavāru. Izlasi un noskaidro, vai tev ir zvaigznēs tas rakstīts!  Starp citu, Džeimijs Olivers ir Dvīnis,  Gordons Ramzijs - Skoripions, Mārtiņš Sirmais - Vēzis.  Un kā lai tagad netic horoskopiem?

 

 

 

AUNS

 

Auns reti kad ir draugos ar kulināriju - maksimums, ko no viņa var sagaidīt, tās ir sviestmaizes un tosti ar sieru.

 

VĒRSIS

 

99% ne tikai patīk gatavot, bet arī grib būt vienīgie virtuvē. Vērši pārzin pagatavošanas tehnoloģiju, mierīgi var novadīt meistar-klasi un ļoti bieži viņiem top īsti kulinārie šedevri.

 

DVĪŅI

 

Lieliski kulināri, spējīgi pagatavot jebkuru ēdienu rekordīsos termiņos. Dvīņiem  galvenā ir motivācija, un vēlme kļūt par īstu šefpavāru!

 

VĒZIS

 

Vēži ne tikai garšīgi gatavo, bet var sastādīt veselu ēdienkarti un paspēt izkontrolēt tukšos šķīvjus, lai pārliecinātos, ka visiem viss garšoja un visi ir paēduši un priecīgi.

 

LAUVA

 

Lauvas pasmiesies un uz piedāvājumu kaut-ko ātri pagatavot atbildēs, ka virtuve - tā ir sievietes darīšana. Sievietes gatavo, bet bez lieka entuziasma un uzskata, ka viņa ir pati kā dāvana un neko  citu dzīvē vairs nevajag. 

 

JAUNAVA

 

Jaunavām var uzticēt ne tikai kotletes, bet arī grīdas un veļas mazgāšanu. Taču īpaši ar to neaizraujās, jo uzskata, ka mājkalpotāja un iRobots tiek galā ar to labāk.

 

SVARI

 

Svari var tikai uzvārīt ūdeni un sagriezt torti. Labakajā gadījumā, ja tas viņiem padodas labi, tad var palūgt uztaisīt kafiju un saklāt galdu. Tad svari to atcerēsies un noteikti vairākas reizes atgādinās viesiem cik viss bija sarežģīti. Taču ne uz ko lielāku Svari nav spējīgi.

 

 

 

SKORPIONS

 

Nu šajā zīmē dzimušie mierīgi var kļūt par izciliem kulināriem - viss ir atkarīgs no vēlmes un pareizās motivācijas!

 

STRĒLNIEKS

 

Patīk gatavot un garšīgi paēst. Strēlnieks ir traks pēc baudām, tāpēc arī garšīgu ēdienu un dzērienu labā kompānijā uzskata par baudu dvēselei.

 

MEŽĀZIS

 

Ciest nevar gatavot. Vīrieši palīdzēs virtuvē sievai ja pēkšņi būs tāda nepeiciešamība. Taču negaidi no viņa varžu kājiņas ar piparmētru mērci vai pīles krūtiņu zilā siera mērcē. Toties ar cīsiņiem un pelmeņiem pabaros no visas sirds!

 

ŪDENSVĪRS

 

Lielākie eksperimentātori virtuvē. Ūdensvīriem vienmēr prieks pacienāt viesus ar kaut-ko oriģinālu un nebijušu. Tāpēc nebrīnies, ja pīrādziņus viņš ceps tosterī, bet no riekstiem spiedīs sulu.

 

ZIVIS

 

Zivis labprāt atrodas virtuvē, ja tur ir alkohols. Taču negaidi, ka Zivis var ar kaut-ko pārsteigt - labāk palūdz uzvārīt kafiju, bet neaizmirsti ik pa brīdim ielūkoties virtuvē ar ugunsdzēšamo aparātu rokās.

 

Ja tev patika šis raksts, uzspied sirsniņu un padalies ar draugiem, lai viņi arī uzzin par sevi taisnību!