No 6.maijā. Ceturtdienās 20:00 ReTV ēterā - "PIPARS CEPĀS"

LAIMĒ JAUNU KERAMISKO GRILU KAMADO BONO MINIMO!

Kompakts modelis, kas ieteicams mazām cilvēku grupām (līdz 7-8 cilvēkiem). Ideāli piemērots lietošanai dabā vai izmantošanai uz mazām terasēm. Bāzes komplektācijā ietilpst: keramiskais grils ar statīvu un diviem rokturiem, inovatīva blīve no stikla šķiedras, ļoti plats karstuma deflektors, pelnu tīrīšanas rīks, grila pārsegs, nerūsējošā tērauda tureklis ribiņām, BBQ&Grill ceļvedis (angliski). Jūs varēsiet: gatavot tiešā karstumā (uz atklātās liesmas) (šašliku, steikus, burgerus, vistu spārniņus un citus ēdienus!

Skatīties vairāk

Reģistrējies Izlozei!

Reģistrējoties izlozei, tu piekrīti izlozes noteikumiem!

 

Konkurss "PIPARS CEPĀS" (Noteikumi).

                                                                                                                                                                                     Vispārējie noteikumi

 

 • Konkursa organizators ir Rojs Puķe (Pipars) sadarbībā ar MS "Leto projektai". Konkursa norises rīkotājs ir Rojs Puķe (Pipars)
 • Konkursa mērķis ir veicināt Pipars veidotā video cikla "Pipars Cepās" skatījumus un zīmola "Kamado Bono" atpazīstamību un skatītāju interesi par grilēšanu.
 • Konkurss notiek sociālā tīkla tīmekļa vietnē Instagram (turpmāk – Instagram) konkursa organizatora kontā. Konkursa sākuma datums ir 2021. gada 13. maijs, beigu datums ir 2021. gada 16. jūlijs, kas ir konkursa norises laiks.
 • Konkursā piedalās jebkurš Instagram lietotājs, kurš sekos konkursa organizatora Instagram profilam (www.instagram.com/pipars.lv/) un reģistrēs dalību konkursam vietnē www.pipars.lv sadaļā "Cepās".
 • No visiem konkursa dalībniekiem, kas piedalās konkursā, tiek izlozēts 1 konkursa dalībnieks Instagram kontā, kurš iegūs konkursa balvu – Keramisko grilu KAMADO BONO MINIMO.
 • Informācija par konkursa uzvarētāju (vārds, uzvārds, vai @segvārds) pēc izlozes veikšanas tiek publicēta konkursa organizatora Instagram profilā.
 • Dalībnieks konkursā var piedalīties tikai vienu reizi.
 • Izpildot konkursa nosacījumus, konkursa dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar šiem konkursa noteikumiem. Ar dalību konkursā dalībniekiem nav papildu izdevumu.

 

             Konkursa balva

 

 • Konkursa balvu fonds – Keramikas grils "Bono Minimo" (sarkans).
 • Konkursa norises un balvas izlozes kārtība
 • Katram konkursa dalībniekam, kas reģistrējies dalībai konkursā šo noteikumu 1.5. punktā noteiktajā kārtībā, tiek piešķirts kārtas numurs.
 • Konkursa uzvarētājs tiek noteikts pēc nejaušības principa, izmantojot nejauša skaitļa izvēles programmu. Izloze notiks 2021. gada 16. jūlijā.

 

                       

         Balvu saņemšana

 

 • Pēc uzvarētāja informācijas publicēšanas 1.7. punktā noteiktajā kārtībā, uzvarētājs par balvas saņemšanu tiek aicināts 2 (divu) darba dienu laikā sazināties personīgi ar konkursa norises rīkotāju, nosūtot elektronisku ziņojumu uz konkursa organizatora Instagram kontu.
 • Pēc uzvarētāja elektroniskā ziņojuma saņemšanas konkursa norises rīkotājs sazinās ar uzvarētāju un vienojas par balvas saņemšanas laiku un vietu. Balvas saņēmējs piekrīt saņemt balvu publiski un piekrīt, ka balvas pasniegšana tiek filmēta un publicēta kādā no nākamajiem "Pipars Cepās" sižetiem. Foto un video no balvas pasniegšanas brīža konkursa organizatori drīkst izmantot pašreklāmas nolūkos. Balvas saņēmējs nevar izvirzīt pretenzijas, vai pierpasīt papildus samaksu, par publicitātes aktivitātēm. Balvas vērtība netiek atlīdzināta skaidrā naudā vai aizstāta ar citu preci vai pakalpojumu.
 • Gadījumā, ja konkursa norises rīkotājam 3 (trīs) darba dienu laikā pēc attiecīgā uzvarētāja elektroniskā paziņojuma saņemšanas neizdosies sazināties ar konkursa uzvarētāju vai vienoties ar uzvarētāju par balvas pasniegšanas laiku, vai arī, ja uzvarētājs atteiksies no balvas saņemšanas, konkursa norises rīkotājs ir tiesīgs atstāt balvu konkursa norises rīkotāja rīcībā.
 • Balvas saņemšanai konkursa uzvarētājam vai tā pilnvarotajam pārstāvim nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un pierādīt saistību ar IG kontu, kurš reģistrēts konkursam. Konkursa uzvarētāja pilnvarotajai personai ir jāuzrada pārstāvību apliecinoša dokumenta oriģināls. Konkursa ietvaros nodotie konkursa uzvarētāju un to pārstāvju personu dati tiks apstrādāti tikai un vienīgi konkursa uzvarētāju un to pārstāvju identificēšanai, balvu izsniegšanai.

 

 

             Citi noteikumi

 

 • Konkursa organizatoram ir  tiesības  grozīt  vai  mainīt  šos  noteikumus,  publiskojot  grozījumus vai izmaiņas šeit: https://pipars.lv/cepas
 • Jebkuros jautājumos, kas saistīti ar konkursa norisi un kurus nenosaka šie noteikumi, konkursa organizators var pieņemt vienpusēju lēmumu un rīkoties atbilstoši spēkā esošai likumdošanai.
 • Pretenziju un jautājumu gadījumā konkursa dalībnieks ir tiesīgs vērsties pie konkursa organizatora rakstveidā, nosūtot informāciju uz e-pastu: info@pipars.lv.
 • Pretenzija vai jautājums tiks izskatīts 15 (piecpadsmit) darba dienu laikā no tā saņemšanas. Atbilde uz pretenziju vai jautājumu tiks sniegta rakstveidā, nosūtot to uz konkursa dalībnieka iesniegumā norādīto adresi.

 

Informatīvais atbalstītājs: