Mangaļsalas bunkurs - ko apēst?


Sen nav bijis neviens rakstiņš par vietām, ko esmu ievērojis un apmeklējis - pandēmija ieviesa savas korekcijas. Tagad, izskatās, ka viss sāk stabilizēties un kopā ar pavasari atdzīvosies arī šī sadaļa.

 

Pagājušā gada pavasarī meklēju smukas vietas "Pipars cepās" filmēšanai. Apbraukāju visus Rīgas un Rīgai tuvākos rajoniņus, kuri tika atlasīti kā potenciālās filmēšanas vietas. Iebraucu arī Mangaļsalā un ieraudzīju smuki apzīmētu namiņu - kiosku Bunkurs No.1  (kas kādreiz, iespējams, bijis bunkurs). Kiosks bija ciet un es uztaisīju pāris bildes priekš IG un devos prom. Šogad atgriezos, lai pastaigātos ar suni, sakārtotu domas un ... un skatos, kioskiņš vaļā!

 

Pēc pastaigas vējainā laikā, kad esi izpūsts no pirkstu galiem līdz papēžiem, kāds silts burgerītis ir īsti laikā. Piedāvājumā bija burgeri, čebureki, sendviči, frī, uzkodas un dzērieni.  Cenas pat ļoti ok, atbilst šai vietiņai un piedāvājumam.

Uzreiz pateikšu, mēs negaidījām neko šedevrālu, jo šādā kvadratūrā pagatavot ko īpašu ir ļoti problemātiski.

Runājot par divkājainajiem: mēs bijām trijatā. Es izvēlējos burgeri, bet mani ceļabiedri izvēlējās čeburekus.

 

Piedāvājumā bija divu veidu čebureki: ar cūkgaļu un zaļumiem,  un ar šķiņķi, sieru un zaļumiem. Es varu kļūdīties, bet man izskatījās, ka tos iepērk saldētus. Paši negatavo, bet tikai liek eļļā un pasniedz. Cena atbilst kvalitātei. Nav slikti, jo tika apēsti )))

Čebureks ar šķiņķi neatbilda solītajam. Tas, kas tur bija iekšā, nav šķiņķis. Iespējams, tā bija krūtiņa. Man tas pildījums vairāk atgādināja speķa pīrādziņu pildījumu - diezgan trekns. Nu un paši saprotat - trekns čebureks, trekns pildījums...  Otrreiz es šādu nenopirktu.

 

Čebureks ar cūkgaļu bija, nez kāpēc, lētākais piedāvājumā un tīri labi garšoja.

 

Burgeris gan man gāja pie sirds. Varēja just, ka cepts uzreiz pēc pasūtījuma un bija diezgan garšīgs. Vienīgais mīnuss - SPILVA kečups man liekas nedaudz nesaderīgs. Šo kečupu atpazīstu jau pēc smaržas. Tas ar savu intensīvo garšu nomāc pārējo sastāvdaļu garšas īpašības. Es rekomendētu mērcītes burgeriem gatavot pašiem, tas noteikti nav ne sarežģīti, ne dārgi.

Tātad, atziņa - pēc pastaigas, lai remdētu izsalkumu un sasildīties, nav tas sliktākais variants. Ja negaidīsiet augstāko kvalitāti un nepievērsīsiet uzmanību sīkumiem, būsiet apmierināti un paēduši.

 

Jā, cik noprotu, šobrīd bunkurs darbojas tikai nedēļas nogalēs.

Norēķināties var gan skaidrā naudā, gan ar karti.

Kur atrast:  Bunkurs No.1, Mangaļsalas ielā 7D, Rīgā