Kā es IKEA svinēju Starptautisko gaļas bumbiņu dienu

Slavenās IKEA gaļas bumbiņas ir slavenas ar to, ka pat tad, kad Latvijā nebija IKEA veikals, par šīm bumbiņām zināja visi! Šobrīd es nepazīstu nevienu cilvēku, kas varētu pateikt, ka nezin kas tas ir un kā tās garšo! Un es ar prieku saņēmu uzaicinājumu uz Gaļas bumbiņu dienas svinībām. Šo dienu svin 9. martā un man ir klusas aizdomas, ka tieši IKEA veikalu tīkls ir pie tā vainīgs ))))

 

 

 

Ja kāds jautās kā pagāja prezentācija, es teikšu - tā bija izrāde, nevis prezentācija! Jā, lielu lomu nospēlēja aktieris un režisors Intars Rešetins, veselīga dzīvesveida piekritējs un grupas "Gain Fast" solists Kaspars Zlidnis un mūziķis-improvizators Nauris Brikmanis!

 

Nu jau ir skaidrs, ko es ēdu? Kā burgeru speciālists un spicākais eksperts, es ēdu tieši burgeru.

 

 

Bija iespēja pagaršot visu, bet man tas burgers nelika mieru... Tuvākajās dienās es pacentīšos atkārtot Naura burgeru - nu ļoti garšīgs!

 

 

 

Man kauns atzīties, bet es palaidu garām kā sauc šo meiteni, kas vadīja pasākumu. Ja man kāds var palīdzēt un atpazina viņu, lūdzu dodiet ziņu. Viņa ir reāli spicā meitene! Viņa tā turēja līdz Naurim un Intaram, ka mēs visi pārsmējāmies!

 

 

Teikšu godīgi, man patīk šādi pasākumi, kur gatavo nevis titulēti pavāri, bet cilvēks parastais, jo tieši šajos gadījumos nejauši, bez kulinārijas skolu ieliktiem pamatiem, parasti rodas kas īpašs.

 

Kaspars gatavoja vrapu ar veģetārām bumbiņām, Intars - spageti ar Boloņas mērci, Laura (IKEA Food vadītāja Latvijā Laura Jordāne) - frikadeļu zupu un Nauris - burgeru ar vistas gaļas bumbiņām.

 

 

 

Es saku lielu paldies IKEA Latvija un personīgi Martai no komunikāciju aģentūras par uzaicinājumu, par noderīgām dāvanām (es noteikti vēl par dāvanām pastāstīšu savā Instagramā) un noteikti pagatavošu burgeru ar gaļas bumbiņām!