Akcija "Pipars pogai". Palīdzēsim Markusam!

 

 

Sešus gadus vecais Markuss ir gudrs un dzīvespriecīgs puisēns. Zēns piedzima priekšlaicīgi un bija sīciņš, vien 39 centimetrus garš un svēra 1260 gramus. Zēnam ir bērnu cerebrālā trieka, hipoksiski išēmiska encefalopātija un psihomotorās attīstības aizture.

 

Kopš 2 gadu vecuma Markuss pārvietojās tikai rāpus. Zēns centās celties kājās, varēja nostāvēt ar atbalstu, sēdēja arī tikai ar atbalstu. Vienu reizi gadā zēns saņem valsts apmaksātu rehabilitāciju. Ar zēnu vingro arī mājas apstākļos.

 

Kopš 2016.gada rehabilitācijas centrā "Poga" Markuss jau saņēmis piecus intensīvus rehabilitācijas kursus. Pēc katra saņemtā terapijas kursa Markuss vairāk rāpo, mēģina ar pieturēšanos iet sāniski. Zēns sācis kāpt pa trepēm pa vienam pakāpienam, izliekot labo kāju uz priekšu. Šogad, pēc saņemtā 5. terapijas kursa, Markuss spēra patstāvīgi savus pirmos soļus. Tas ir milzīgs sasniegums un neizsakāms prieks! Terapijas jāturpina.

 

 

 

2018.gada rehabilitācijas kursu apmaksai Markusam līdzekļi ir pietiekoši. Vēršamies pie ziedotājiem ar lūgumu atbalstīt Markusu arī 2019.gadā.

 

 

2019.gadā Markusam centrā “Poga” plānoti trīs intensīvi terapijas kursi. Kursa laikā plānotas 19 “Therasuit 3” terapijas nodarbības, 17 GEO gaitas robota nodarbības, 8 ergoterapijas nodarbības un osteopāta konsultācija. Viena kursa izmaksas ir 2595 eiro.

 

Lai Markusam varētu nodrošināt 3 intensīvus kursus gadā nepieciešami 7785 eiro.

Palīdzēsim Markusam!

 

ZIEDOT MARKUSAM
26.minūte 53 sekunde

Akcijai "Pipars Pogai" pievienojas arī mūziķi! Paldies grupai Jānis Bukums un dziedātājai Līgai Rīderei par atbalstu! Kopā mēs varam!

 

Ja vēlaties izmantot citu maksāšanas veidu, varat maksāt Swedbankā vai citā bankā kā vienkāršu pārskaitījumu, arī kā maksājumu ar Telefonbankas starpniecību vai izmantot jebkuru citu maksāšanas veidu, maksājuma uzdevumam izmantojot šos rekvizītus:

Fonds "Ziedot.lv"
Reģ. Nr.: 40008078226
SWEDBANK
Bankas kods
HABALV22
Konta Nr.
LV95HABA0551006150241
Mērķis
Atbalsts Markusam Bērziņam

 

Paldies par informatīvu atbalstu:

Kas jauns.lv

Receptes.lv

Nra.lv