7 ieteikumi izstādes Riga Food 2019 apmeklētājiem

Vakar apmeklēju izstādi Riga Food 2019. Speciāli braucu uz vakarpusi, jo man likās, ka būs mazāk cilvēku un varēšu ar lielāku atdevi izstaigāt  abas halles.

 

Un pirmais ieteikums - brauc uz izstādi no rīta puses. Es biju ap 5 vakarā un man bija sajūta, ka esmu kaut-ko nokavējis. Darbinieki stendos jau saguruši un īpašu iniciatīvu neizrāda. Un man par lielu nožēlu ap pus7 jau daudzi stendi bija ciet un parunāties ar pārstāvjiem tā arī nesanāca. Hallē pa labi no ieejas, kur iepriekšējos gados bija pulcējušies kuplā skaitā mājražotāji un visu četru novadu pārstāvji (kas man pašam likās garšīgākā un interesantākā izstādes daļa) šoreiz bija prakstiski tukša. Nē, tur bija cilvēki, bet, kā vesternos, pietrūka tikai smiltis pa gaisu un ripojošie salmu kušķi.  Un mūzika fonā...

 

Cienījamie mājražotāji, vai tiešām jums ir tik neinteresanti izstādīties un parādīt sevi visā savā krāšņumā? Tā taču ir lielākā pārtikas izstāde Latvijā!

Otrs ieteikums - ieejot tukšajā halle, re kur rēgojās "BURKA&LEDUS" stendiņš - aizej līdz tam. Nu kā var aiziet no izstādes bez spicākiem pipariem? Es, protams, nopirku asākos un mūsu platuma grādos retākos piparus - Carolina Reaper.

Trešais ieteikums - obligāti atrodi melno treilerīti ar Kristapu burgeriem (tas atrodas pie pašas sienas, kreisajā hallē, aiz visiem stendiem). Pirmkārt, tur ir ļoti garšīgi burgeri un ļoti garšīgi kartupeļu salmiņi. Tādus frī es vēl nebiju redzējis. Un otrkārt, tur var nogaršot un iegādāties dažādas mērces no Anglijas (Latvijā pilnīgs jaunums!) - lielā litrīgā pudele maksā ap 3 EURO. Ļoti laba cena un interesantas garšas! Iesaku!

Ceturtais ieteikums - paņem līdz vairāk draugus un brauc ar vienu mašīnu. Nu vai ar sabiedrisko transportu, tad būs arī veselīgāk. Stāvvieta pie halles maksā 5 EURO. Smieklīgākais ir tas, ka piebraucot uz halles var redzēt plakātu - kompleksās pusdienas 3,50EURO. Paēst kārtīgas pusdienas ir lētāk nekā nolikt mašīnu!

 

Ņem līdz arī bērnus un noteikti aizejiet līdz "Rūdolfa" stendam - izstādē ir daudz garšīgu lietu bērniem!

Šie te "Rūdolfs" ražojumi - smūtiji, suliņas un mans favorīts tomātu-bazilika dārzeņu krēms noteikti garšos bērniem!

 

"Skrīveru saldumu" stends - šajā izstādē viens no garšīgākajiem stendiem. Man ļoti garšo tie kvadrātiņi ar gotiņu uz iepakojuma - FUDGE. Pēc garšas līdzīgi īrisiem, bet ar sāli un otrs veids - ar šokolādi. Nu ļoti garšīgi! Un augšējā plauktiņā var redzēt marcipāna konfektes ar zemeņu šokolādi apkārt - tie arī ir manā topā!

 

Piektais ieteikums. Iesaku pievērst uzmanību šiem te stendiem pa vidu kreisajā hallē, "Biznesa inkubatori" - tos pa gabalu var redzēt, jo viņi tā īpaši apgaismoti. Te ir ļoti daudz interesantu lietu. Te ir gan "Pupuči", gan krāsainie makaroni, gan īpaša kafija un alus, vīns vai sidrs (pa cik grādīgajos vēl neesmu nekāds speciālists, tad nemācēšu patiekt kas tas bija).

Bet manu īpašu uzmanību piesaistīja šis te stends ar ļoti gaumīgām pudelītēm - "B'MORE". Piegāju parunāties un aizgāju ar pāris ūdens iepakojumiem. Tie ir īpašie ūdeņi, bagātināti ar vitamīniem un minerālvielām. Parunājos ar meiteni un... man šo-to ieteica un ar šiem ūdeņiem būs saistīts mans nākamais video. Tas būs pirmais šāds video manā Youtube kanālā, bet lai paliek intriga )))

Sestais ieteikums - turpat, netālu no "Biznesa inkubātoriem",  meklē "NOO cepeškunga" stendu.  Kā arī iepriekšējo gadu, arī šogad tur var nogaršot Street Food sēriju un īpašos snekus kā alternatīvu kartupeļu čipsiem - gaļas čipši, desiņas un pat salami sirsniņas. Noo Cepeškungs solīja visus cienāt, tāpēc ej droši klāt, garšo, jautā un tad jau ieejot veikalā zināsi, kas tev personīgi garšo un ko nopirkt.

Septītais ieteikums.  Nenokavē pēdējo izstādes dienu un neatstāj apmeklējumu uz pēdējo brīdi! Es, laikam, šoreiz ierados pa vēlu, bet tik un tā esmu ļoti apmierināts - satiku savus draugus un ieguvu arī jaunus paziņas, redzēju daudz jaunas un interesantas lietas un noteikti nākamgad nākšu atkal!  

Un šajā stendā uzmanību piesaistīja sīrups ar āboliem, čili un kajēnas pipariem, bet nesanāca parunāties - stendā neviena vairs nebija.