Pokemonu cienītājiem - Pokeburgeri

Šad un tad kādu pokemonu pamedīju arī es un domāju ka nevienam šobrīd nav svešs vārdu salikums "POKEMON GO!" . Sidnejas kafejnīcā "Down-n-out" pirms  kāda brītiņa parādijās piedāvājums pokemonu medniekiem un to līdzjutējiem. Tie ir pokeburgeri!  Tos pasūtot nevar prognozēt, ko tu saņemsi. Princips ir tāds pats, kā visās pokemonu multenēs un spēlēs - pokemoni parādās pēc nejaušības principa un tu pats nevari izvēlēties ko medīt. Tāpēc arī pasūtot pokeburgeru tevi gaida pārsteiguma moments: var dabūt vienu no 3 burgeriem - BULBAZAURU (ar dārzeņiem), ​PIKAČŪ (ar frī kartupeļiem) vai ČĀRMANDERU (ar aso mērci un čilī tortillas čipsiem).

 

Par cik uz Sidneju aizbraukt šobrīd iespējas nav, nolēmu pagatavot šos Pokeburgerus pats.

Precīzas sastāvdaļu proporcijas es nosaukt nevarēšu, jo no apm. 800g maltās gaļas man sanāca 7 burgera kotletes. Bet burgeri sanāca tikai 3!

Kāpēc tā? Tāpēc ka parējās kotletes sanāca pašķības un mēs viņas apēdām pusdienās!  Brokoli arī it-kā nopirkām veselu galviņu, bet izmantoju tikai vienu ziedu. No pārējā mamma pagatavoja pesto priekš makaroniem. Tāpēc vienkārši uzkskaitīšu kādus produktus izmantoju katram burgerim.

Bulbazaurs:

 

 

bulciņa
salātlapa
burgera kotlete
siers
marinēts gurķis
sīpols
majonēze (pašatsiīta)


Lai piestiprinātu brokoli izmantoju zobu bakstāmo un tad brokoli pārkaisīju ar rīvētu Parmezānu.

Pikačū:

 

bulciņa
siera šķēle
burgera kotlete
frī kartupeļi
rīvēts siers
majonēze (pašataisīta)

 

 


Ausīm izmantoju tortillas čipšus - vienkārši iegriezu caurumus un iespraudu.

 

Čārmanders:

 

bulciņa
Čedaras siers
tortillas čipši
burgera kotlete
sinepes
Siračas mērce (asā)
kečups
bekons
rīvēts siers


Lai labi garšo un veiksmīgas pokemonu medības!