Mans, Draugs!

Ik dienas Latvijas slimnīcām nepieciešami asins krājumi dzīvību glābšanai, un ir tikai viens veids kā tie papildinās. Cilvēks ziedo cilvēkam. Valsts asinsdonoru centrs uzsācis informatīvi izglītojošu kampaņu “Supervaronis? Jā! Ikviens no mums!”, aicinot asinsdonoru kustībai pievienoties jauniešus vecumā līdz 35 gadiem.
Kampaņas pamats ir sacensība starp kampaņas vēstnešiem (man ir tas gods būt vienam no tiem) – kurš vislabāk spēs motivēt savus sekotājus paveikt cēlu darbu. Donoram vajadzēs informēt, par kuru no vēstnešu komandām viņš ir, un ikviens jebkura vecuma donors asinis varēs nodot pastāvīgajās asins ziedošanas vietās, kā arī telpu un speciālā autobusa izbraukumos.
Šoreiz es ļoti ceru arī uz TAVU atbalstu!

Es ceru, ka veltīsi tās 20 minūtes sava laika, lai kļūtu par supervaroni un palīdzētu man šajās sacensībās!

Lai pievērstu asins ziedošanas nozīmei lielāku uzmanību un aicinātu jauniešus pievienoties asinsdraugu lokam, kampaņas vēstneši organizēs komandu sacensību, kura vārdā cilvēki visvairāk ziedos asinis. Asinis ziedot par kādu no vēstnešiem, protams, aicināts ikviena vecuma cilvēks, kura veselības stāvoklis ļauj ziedot asinis.

Sacensības ir sākušās un ja esi noziedojis asinis un aptaujas anketā atzīmējis mani, saku tev paldies un aicinu tevi reģistrēties zemāk esošajā anketā. Veicot reģistrāciju tu pretendē uz galveno balvu - Viedtālruni, kuru nodrošina kompānija "BALTEM", vai dāvanu kartēm no kompānijas "OX DRIVE" !

 

OX Drive ir izdevīgākais veids, kā Latvijā braukt ar Tesla automašīnu bez saistībām. Vienkārši atver automašīnu caur mūsu lietotni un brauc ar to, sākot no tikai 0,19 € minūtē

Balvu spēles "Atzīmē Piparu"noteikumi

✅ Balvu spēli (kampaņas "Supervaronis - ikviens no mums" popularizēšanai) rīko Rojs Puķe.

✅ Balvu fonds sastāv no  6 balvām- dāvanu kartes  25 eiro vērtībā no kompānijas OX DRIVE (5gab.) Viedtālrunis 950 euro vērtībā no A/S BALTEM (1.gab.)

✅ Balvu izloze notiek  21.decembrī

✅ Balvu saņēmēji tiek paziņoti 22.decembrī Pipars.lv soc kontos.

✅ Maksimālais termiņš balvu izņemšanai ir viens mēnesis. Ja Dalībnieks norādītajā termiņā neierodas pēc balvas, tad Dalībnieks zaudē tiesības uz balvas saņemšanu, un balvas bez jebkādas kompensācijas pāriet Organizatora īpašumā.

✅ Dalībnieks savu balvu var izņemt tikai pats personīgi Organizatora telpās, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – pasi un foto, kurā skaidri redzama VADC kampaņas anketa.

✅Laimētās balvas apmaiņa pret citu balvu vai balvas izmaksa skaidrā naudā netiek pieļauta.

✅ Balva netiek izsūtīta pa pastu vai kā citādi piegādāta.

✅ Balvu izlozes mērķis ir pievērst uzmanību VADC kampaņai "Supervaronis - ikviens no mums"

Reģistrēties izlozei

Aizpildot anketu apliecinu, ka esmu noziedojis asinis un atzīmēju Piparu, kā vēstnesi, kura aicinājumam esmu atsaucies!

Uzmanību! ❗️❗️❗️

Lai saņemtu balvu, būs jāuzrāda foto, kurā skaidri redzama aptaujas anketa, lai var pārliecināties, ka visi nosacījumi izpildīti!