Jaunumi no SPILVA

Šogad arī mūsu pašmāju monstrs SPILVA piedāvā vasaras sezonai jaunumus - dresingi, uzkodu un nagetu mērces, kečups bez cukura (to viegli atpazīt pēc zilā vāciņa) un salātu mērces.

 

Man ļoti garšoja nagetu mērce no STREET FOOD sērijas - tā ir saldskāba, ar īpašām garšvielām un labi iet pie daudzām uzkodām, ne tikai nagetiem. Labi sader kopā ar sīpolu gredzeniem, vistu spārniņiem, kebabos un arī burgeros.

Ļoti garšīga ir mango-čili salātu mērce - tradicionāli salāti ar grilētu vistas fileju vai garnelēm un šī mērcīte un vairs neko nevajag...

Dresingi arī ir salātu mērces un uz iepakojuma ir norādīti konkrētu salātu nosakumi, kam tas ir domāts. Nav pašam nekas jādara. Tikai jāpārlej ar mērci un gatavs!

 

Un nevaru neminēt jaunumu - kečupu bez cukura. Tas ir šobrīd trends un daudzi vekalu plauktos uzmanīgi pēta sastāvu, lai pēc iespējas samazinātu cukura patēriņu. Jāatzīstas, ka ir tikai vēl viens zīmols, kas piedāvā kečupu (pareizāk, tomātu mērci) bez cukura. Meklējiet pudeīti ar zilo korķi - tas būs īstais, BEZ CUKURA!