KĀ IEGŪT iPHONE?

#DayChallenge @Music4


Sacensības rīko Pipars.lv sadarbībā ar Music4 (iPhone lietotājiem paredzēto mobilo aplikāciju).
1 Dalībnieks var būt ikviens iTunes aplikācijas Music4 lietotājs.
2 Par dalību nav jāslēdz pakalpojuma līgums un nav jāmaksā par dalību sacensībā.
3 Seko vēstneša un aplikācijas Instagram kontiem @pipars.lv, @music4_lv un vismaz vienreiz nedēļā dalies savā Instagram kontā ar savu izveidoto video ietagojot #music4
4 Sacensību sākuma datums ir 2018 gada 8 oktobris un beigu datums ir 2018 gada 25 novembris (pēdējā sacensību diena).
5 Katru dienu balvā Pipars.lv dos Green Cola sešpaku.
6 Katru nedēļu balvā ir kāds no "iPhone X" sērijas mobilais telefons. Mobilos telefonus nodrošina SIA "Bīstamie Sakari".

 

 

 


6 Katras kalendārās nedēļas beigās svētdienās, plkst 20:00 tiešraidē savā YouTube kanālā Pipars.lv kanāla vadītājs Rojs veiks nedēļas veicināšanas balvas noteikšanu caur izlozi. Izlozē piedalās visi dalībnieki, kas vismaz vienu reizi ir izveidojuši mūzikas video un lietojuši #tēmturi ar mērķi piedalīties DayChallenge.
7 Dienas uzvarētāju nosaka paši dalībnieki, kā arī ikviens, kurš nobalso par konkrēto video Music4 mobilajā lietotnē liekot tam "Like". Uzvar tas dalībnieks, kuram dienas summā ir visvairāk "Like" uz konkrētās dienas video ar konkrētās dienas sacensību atsauces tagu (tēmturi).
8 Nedēļas balvu iegūst dzīvā ētera laikā izlozējot starp visiem nedēļas dalībniekiem, kas piedalījušies no svētdienas 19:00 līdz nākamās nedēļas svētdienai 19:00.
9 Sacensībās var piedalīties ikviens, kurš ir gatavs pēc balvas ierasties Rīgā pie Roja noteiktā vietā abām pusēm saskaņojot to privāti.
10 Ierodoties pēc nedēļas balvas līdzi jāņem pase un mobilais telefons ar kuru dalībnieks ir reģistrējies Music4 mobilajā lietotnē. Saņemot balvu dalībnieks ir gatavs fotogrāfēties un filmēties, un piekrīt savu bilžu un īsfilmu izvietošanai Pipars.lv un Music4.app

 


Balvu izsniegšana un fizisko perosnu datu izmantošana.


- Reģistrējoties konkursa dalībai Music4 aplikācijā, persona kļūst par konkursa dalībnieku un piekrīt šiem konkursa noteikumiem. Ar dalību konkursā dalībniekiem nav papildus izdevumu.
- Konkursa ietvaros nodotie konkursa dalībnieku personas dati tiks apstrādāti tikai un vienīgi konkursa uzvārētāju noteikšanai un saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.
- Konkursa uzvarētāji par balvas saņemšanu tiks informēti personīgi.
- Ierodoties saņemt nedēļas balvu, nedēļas uzvarētājam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase/ID karte). Saņemot balvu, Konkursa uzvarētāji un Konkursa rīkotāji paraksta balvas pieņemšanas - nodošanas aktu. Pēc balvas saņemšanas un pieņemšanas - nodošanas akta parakstīšanas,

 


Konkursa uzvarētājs nevar vērsties pie Konkursa rīkotājiem ar pretenziju par balvu.


- Ja Konkursa uzvarētājs nevar uzrādīt šajos noteikumos norādītos personas apliecinošos dokumentus vai savā mobilajā telefonā redzamā informācija nesakrīt ar Konkursa laikā veikto reģistrāciju, kas ir noteikta par konkursa uzvarētāju, balva netiek izsniegta.
- Konkursa rīkotājiem Konkursa uzvarētāja Konkursa laikā iegūtā balva pēc Konkursa uzvarētāja prasības nav jāapmaina pret citu balvu, un nav jākompensē Konkursa uzvarētājam balvas vērtība skaidrā naudā.
- Konkursa rīkotājs sedz Iedzīvotāju Ienākuma nodokli balvas noteiktajai
vērtībai, ieskaitot to valsts kasē, likumā noteiktajā kārtībā.
- iepriekš vienojoties ar Konkursa uzvarētāju vai tā likumisko pārstāvi, balvas saņemšanas laikā var tikt veikta video filmēšana un/vai fotografēšana.
- Konkursa rīkotājiem ir tiesības grozīt vai mainīt šos noteikumus, publiskojot grozījumus vai izmaiņas interneta vietnē Pipars.lv. Jebkuros jautājumos, kas saistīti ar konkursa norisi un kurus nenosaka šie noteikumi, konkursa rīkotājs var pieņemt vienpusēju lēmumu, ņemot vērā Latvijas Republikas normatīvos aktus un šos noteikumus.
- Pretenziju gadījumā konkursa dalībnieks vēršas pie konkursa rīkotāja “pipars.lv" rakstveidā pa epastu: info@pipars.lv. Pretenzija tiks izskatīta 15 darba dienu laikā no tās saņemšanas. Atbilde uz pretenziju tiks sniegta rakstveidā, nosūtot to uz pretenzijā norādīto adresi. Pretenziju var sūtīt līdz 2018 gada 10 decembrim.

 

Kā lietot aplikāciju.


✅  Lejuplādē “Music4” aplikāciju no AppStore ?
✅ Ver vaļā un skaties “search” sadaļu 
✅  Spied uz dzelteno #DayChallenge plakātu
✅  Iepazīsties ar dienas tēmu #tēmturis
✅ Tad apakšējā rindā spied vidējo pogu un sāc:
- izvēlies Beatu 4 taktīm
- tad sāc veidot savu mūziku, katrai taktij pievienojot Samplu- to vari izdarīt spiežot uz nots, kura ir pa kreisi no sarkanās pogas
- un ar sarkano pogu vari filmēt ?

 

Pēc video ielādes neaizmirsti ierakstīt dienas tēmas #tēmturi (hashtag), jo tikai tā Tu pievienosies sacensībām!

 

Ja aplikācijas lietošanas laikā esi pamanījis kādu kļūdu vai nepilnību, lūdzu ziņo par to rakstot uz info@music4.app

 

Balvu izsniegšana un fizisko perosnu datu izmantošana.

- Reģistrējoties konkursa dalībai Music4 aplikācijā, persona kļūst par konkursa dalībnieku un piekrīt šiem konkursa noteikumiem. Ar dalību konkursā dalībniekiem nav papildus izdevumu.
- Konkursa ietvaros nodotie konkursa dalībnieku personas dati tiks apstrādāti tikai un vienīgi konkursa uzvārētāju noteikšanai un saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

- Konkursa uzvarētāji par balvas saņemšanu tiks informēti personīgi,  nosūtot ziņu uz elektroniskā pasta adresi, kas norādīta pie reģistrācijas.

- Ierodoties saņemt nedēļas balvu, nedēļas uzvarētājam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase/ID karte). Saņemot balvas, Konkursa uzvarētāji un Konkursa rīkotāji paraksta balvas pieņemšanas - nodošanas aktu. Pēc balvas saņemšanas un pieņemšanas - nodošanas akta parakstīšanas, Konkursa uzvarētājs nevar vērsties pie Konkursa rīkotājiem ar pretenziju par balvu.

- Ja Konkursa uzvarētājs  nevar uzrādīt šajos noteikumos norādītos personas apliecinošos dokumentus vai šajos dokumentos redzamā informācija nesakrīt ar Konkursa laikā veikto reģistrāciju, kas ir noteikta par konkursa uzvarētāju, balva netiek izsniegta.

- Konkursa rīkotājiem Konkursa uzvarētāja Konkursa laikā iegūtā balva pēc Konkursa uzvarētāja prasības nav jāapmaina pret citu balvu, un nav jākompensē Konkursa uzvarētājam balvas vērtība skaidrā naudā.

- Konkursa rīkotājs sedz Iedzīvotāju Ienākuma nodokli balvas noteiktajai vērtībai, ieskaitot to valsts kasē, likumā noteiktajā kārtībā.

- iepriekš vienojoties ar Konkursa uzvarētāju vai tā likumisko pārstāvi, balvas saņemšanas laikā var tikt veikta video filmēšana un/vai fotografēšana. 

- Konkursa rīkotājiem ir  tiesības  grozīt  vai  mainīt  šos  noteikumus,  publiskojot  grozījumus vai izmaiņas interneta vietnē Pipars.lv. Jebkuros jautājumos, kas saistīti ar konkursa norisi un kurus nenosaka šie noteikumi, konkursa rīkotājs var pieņemt vienpusēju lēmumu, ņemot vērā Latvijas Republikas normatīvos aktus un šos noteikumus.  
- Pretenziju gadījumā konkursa dalībnieks vēršas pie konkursa rīkotāja “pipars.lv" rakstveidā pa epastu: info@pipars.lv. Pretenzija tiks izskatīta 15 darba dienu laikā no tās saņemšanas. Atbilde uz pretenziju tiks sniegta rakstveidā, nosūtot to uz pretenzijā norādīto adresi. Pretenziju var sūtīt līdz 2018. gada 10. decembrim.