Daži muļķīgi jautājumi profesionālim.

Cilvēks līdz savai profesijai mēdz nonākt visdažādākajos veidos. Reizēm, tas ir agrā bērnībā izsapņots sapnis par savu nākotnes profesiju, daļai cilvēku profesijas izvēle ir bijusi nejaušība, bet vēl kādam tas ir pārdomāts un izsvērts lēmums.

Arī es daudz esmu domājis par to, ar ko tad es nodarbošos nākotnē un kas es būšu!? Manuprāt, vispilnīgāko iespaidu par profesiju var iegūt aprunājoties un izjautājot konkrētās profesijas pārstāvi.

Ņemot vērā faktu, ka manām aktivitātēm seko daudz tieši gados jauni cilvēki, esmu nolēmis izveidot videointerviju ciklu "Daži muļķīgi jautājumi profesionālim".

Šajās intervijās uz maniem jautājumiem atbild dažādu profesiju pārstāvji un es ceru, ka šīs sarunas kādam sniegs atbildi uz svarīgo, bet tik sarežģīto jautājumu - par ko kļūt?

 

Tiem, kas savu izvēli jau izdarījuši, šī būs vienkārši interesanta laika pavadīšana un neliela izklaide, jo ir taču interesanti ko par pavāra profesiju saka Lauris Aleksejevs, par aktrises profesiju - Ieva Florence, dziedātāja Agnese Rakovska un daudzi citi populāri un ne tik populāri cilvēki.

 

Es esmu pateicīgs liktenim, ka man ir iespēja satikt tik daudz dažādus un interesantus cilvēkus. Pēc katras intervijas arī es pilnveidojos, jo manī paliek daļiņa no katras personības ar kuru esmu ticies un aprunājies.

Projektu atbalsta

Fotogrāfs Andrejs Zavadskis

 

Kafijas bārmenis Reinis Silovs

 

Aktrise Ieva Florence

 

Pavārs Lauris Aleksejevs

 

Dziedātāja Agnese Rakovska

Režisors Igors Linga