KĀ TAS NOTIEK?

Spēlēties patīk visiem!

1. Spēle notiek vienu reizi nedēļā. Par spēles sākumu es paziņoju savā Instagram kontā - @pipars.lv. Tad es arī pastāstu kur es atrodos, dienas paroli un kas ir balvā!
2. Tavs uzdevums - stundas laikā atbraukt, atlidot, atskriet, atnākt, atrāpot pirmajam, atrast mani un nosaukt paroli.

3. Viss! Balva ir tava!
?Lai nenokavētu spēles sākumu - ieslēdz paziņojumus (augšējā labajā stūrī trīs punktiņi).
?Atceries, svarīgi pirmajam mani atrast un

nosaukt paroli! ?

  #instagramspēle ir mūsdienīga iespēja jebkuras jomas un mēroga uzņēmumam pastāstīt par savu produktu vai pakalpojumu jauniešu auditorijai.

Vēlies paspēlēties ar mums un piedāvāt savu balvu ātrākajam? Raksti man uz info@pipars.lv

 

Esam Burgeru Māja Lielais Kristaps, burgeru restorāns, kas piedāvā dažāda veida burgerus no Latvijā audzētas BIO liellopu gaļas, kā arī vairākas sulīgas picas un gardas uzkodas. Sortimentā ir liels klāsts craft alu un plaša dzērienu karte.

Mūsu burgeros tiek izmantota Latvijā bioloģiski audzēta liellopu gaļa. Šādas kvalitātes ēdienu iespējams baudīt ne tikai Vecrīgas un Latvijas labākajos restorānos, bet arī mūsu burgernīcā.

 

Facebook: @BMLielaisKristaps

Pirmo reizi spēles vēsturē nolēmu dot iespēju spēles dalībniekiem pašiem izlemt, kur notiks spēle. Savā instagram kontā izliku balsošanu. Balsošanas rezultāti sniedza man aptuvenu ieskatu par mana instagram konta sekotāju ģeogrāfisko atrašanās vietu. Visvairāk balsu šajā reizē tika Dobelei. Tad nu ar uzņēmuma "NOO Cepeškungs" atbalstu devos ceļā.

 

Facebook: @Noo Cepeškungs

Kebab Factory

Facebook: @kebabfacotryriga

#PilnīgsLulū

 

Vai esat pamanījuši, ka picas vienmēr sagādā prieku un sajūsmu, rosina sarunas, veicina kopā būšanu? Jap, tieši to mēs jau sākotnēji gribējām panākt. Ja mēs mākam uzcept tādas picas, kas jums palīdz izbaudīt dzīves sniegtos mirkļus, tad, ko vairāk varam vēlēties? Nē, nu godīgi, ko?

 

Facebook: @picalulu

Bubble tea Rīga

 

Te var nobaudīt autentisku burbuļtēju (gan siltu, gan aukstu), gardas uzkodas, dažādas neparastas tējas, uzmundrinošu kafiju un mačas dzērienus! ?


Facebook: @bubbleteariga